Meble na zamówienie

Dział widoczny również dla niezarejestrowanych użytkowników (dla gości)
mynka
Posty: 1
Rejestracja: 11 sierpnia 2016, 23:20

Meble na zamówienie

Post autor: mynka »

Gdzie dostanę meble na zamówienie? To znaczy mam pomysł na kilka mebli, które nie są klasycznie dostępne w sklepach. Orientujecie się czy tutaj ht tp://hld.com.pl/ robią projekt samych mebli plus wykonanie? Nie chodzi mi o całe wnętrze
poolto
Posty: 57
Rejestracja: 23 czerwca 2015, 13:36
Lokalizacja: 62F

Re: Meble na zamówienie

Post autor: poolto »

Polecam:
http://www.mebledomas.pl/meble_kuchenne.php

Robił mi wszystkie meble w całym mieszkaniu na wymiar, na zamówienie. Jakość mebli i wykonanie rewelacyjne. W dodatku robi projekty i doradza odnośnie materiałów, kolorów, wykończenia, detali itp. Ma również dostęp do hurtowni sprzętu RTV i AGD więc całe wyposażenie do kuchni i łazienki można nabyć taniej niż w sklepach. Jeśli chodzi o cenę mebli to porównywalna do sklepów czy innych firm robiących na zamówienie, więc nie skosi z kasy :)
Kju
Posty: 112
Rejestracja: 16 marca 2015, 21:36

Re: Meble na zamówienie

Post autor: Kju »

Jak dla mnie ten pierwszy post, to ewidentna reklama, często spotykana na innych forach w ten sposób pisana.
Awatar użytkownika
joda
Posty: 237
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 13:42
Lokalizacja: 62F

Re: Meble na zamówienie

Post autor: joda »

Kju pisze:Jak dla mnie ten pierwszy post, to ewidentna reklama, często spotykana na innych forach w ten sposób pisana.
Kju, słuszna uwaga - dzięki - nie zwróciłem na to uwagi wcześniej.
dostawca internetu, którego pisany był post ma adres na tej samej ulicy co firma HLD - przypadek??
dziękuję pozdrawiam

Reklamom mówimy nie!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
twarosz
Posty: 5
Rejestracja: 23 października 2017, 20:35

Re: Meble na zamówienie

Post autor: twarosz »

Moim zdaniem warto się w tym temacie doradzić jakiegoś specjalisty. To jest zdecydowanie najlepsze źródło wiedzy i informacji :)
Awatar użytkownika
Goro
Posty: 3
Rejestracja: 26 października 2017, 12:08

Re: Meble na zamówienie

Post autor: Goro »

Ja to się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też lepiej nie będę się wypowiadał.
domator
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2017, 04:09

Re: Meble na zamówienie

Post autor: domator »

Pośród robiących meble na zamówienie sporo jest partaczy i oszustów dlatego meble kupuję w sklepie.
Zablokowany